Drony 3D Robotics

3DR SOLO to najprostsza droga do profesjonalnych ujęć także w rękach amatora. Wybierz tryb automatyczny i pozyskaj filmowe kadry w najprostszy sposób. SOLO.
3DR IRIS+ front
3D Robotics IRIS + to kompletny, sprawdzony produkt, dron gotowy do lotu prosto z pudełka. Zapewnia bardzo stabilną pracę, również w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

 

 

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu aktualną ofertę kopterów filmujących z powietrza amerykańskiej firmy 3DR (3D Robotics). Wszystkie drony zaprojektowane zostały przede wszystkim w oparciu o najbardziej uznany na świecie kontroler lotu PIXHAWK.

Flagowym produktem na rynku komercyjnym jest inteligentny dron 3DR SOLO, nagrodzony podczas prezentacji na targach NAB w Las Vegas w 2015 roku jako najlepszy dron do filmowania z lotu ptaka. Wyposażony został w niezwykle pomocne tryby automatyczne zarówno lotu jak i kadrowania dla pozyskania profesjonalnych, kinowych ujęć również w rękach amatora. Zapewniający zaawansowany system zasilania dla zachowania bezpiecznego lotu. SOLO to także pierwszy na świecie dron z kamerą umożliwiający podgląd obrazu w jakości HD z kamer GoPro oraz pierwszy na świecie, oferujący zdalny dostęp do wszystkich możliwości i funkcji GoPro HERO3+ oraz HERO4. Wraz z modelem SOLO proponujemy w komplecie dedykowany gimbal trzyosiowy, wzorowo stabilizujący drgania kamer GoPro HERO 3, HERO3+ oraz HERO4.

 

 

W modelu tym zadbano również o rozbudowę w przyszłości – producent przygotował specjalny port do dalszych aplikacji SOLO, oprogramowanie koptera jest otwarte (Open Source), silniki jak i baterie wkrótce do wymiany na jeszcze mocniejsze.

Ofertę uzupełnia drugi model gotowy do lotu z pudełka – IRIS +, wyróżniający się prostą budową, bardzo stabilnym lotem (dobry wybór do nauki latania) i ciekawym trybem lotu autonomicznego w oparciu o wytyczne operatora, wprowadzone w prosty sposób za pomocą urządzenia przenośnego.

Na zamówienie oferujemy również pozostałe profesjonalne drony 3D Robotics, służące nie tylko do filmowania czy fotografii z powietrza, ale głównie do prac stricte geodezyjnych jak mapowanie: proponujemy modele 3DR AERO M jak również 3DR X8-M oraz niezbędne oprogramowanie do tworzenia pożądanych map. Chcąc znaleźć najlepsze drony dla siebie warto zapoznać się z ofertą 3DR. W przypadku zainteresowania wyżej wymienionymi modelami serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.