Filmowanie z powietrza

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami instruktażowymi i reklamowymi dronów marki 3DR Robotics. Zawarte w nich informacje na pewno przybliżą Państwu tajniki filmowania z powietrza oraz lotów dronem, w tym przeróżnych trybów jakie oferują obecnie te urządzenia.

Czytaj więcej
Zwiń
Znajdą tu Państwo prezentację i szczegółowy obraz najnowszego produktu 3DR- Solo. To rewolucyjny na rynku dron, który oferuje niespotykane do tej pory w kopterach komercyjnych rozwiązania. W sposób jasny i zrozumiały przedstawiono działanie wielu nowych trybów wprowadzonych w 3DR Solo jak np. Orbit, Cable Cam czy Selfie. Znajdują się tu równie podstawowe samouczki do obecnego już na naszym rynku drona 3DR Iris+. „Szkoła Latania 3DR Robotics” to znacznie jaśniejsze instrukcje, które pomogą w zabawie z dronami, filmowaniu z powietrza i profesjonalnym kadrowaniu. W prosty i fachowy sposób zostało wyjaśnione jak i kiedy najlepiej używać trybu Follow Me, lotu autonomicznego, GPSu i jego blokady, tak by efekty na nagraniu były jak najlepsze.
Dla obecnych użytkowników dronów jak i osób ciekawych marki 3DR zamieszczamy również materiały dotyczące np. montażu gimbala Tarot czy Solo, planowania misji, a także świetnej jakości nagrania profesjonalne z dronów 3DR Solo i Iris+ przy użyciu kamer GoPro.